O sobie
- Zainteresowania Piłka nożna, muzyka
- Ulubiony zawodnik Andrés Iniesta Luján
- Ulubione zespoły FC Barcelona !
- Barcelonie kibicuję od odkąd pierwszy raz grałem w fifę, a była to FIFA 2002
Statystyki
- Dni w serwisie 5046
- Liczba komentarzy 20
- Polecenia 0
Komentarze
0
Troszke Zlatan sobie pofantazjował... Owszem jest zajebistym napastnikiem z tym że biorąc pod uwagę osiągi klubowe i narodowe tego oto napastnikam, nie dorasta ronaldo do pięt, nie mówiąc już o Leooo :))
0
Christo ... Powiem tak, dla takich jak ty nie powinien istniec futbol bo gówno o nim wiesz !! I taki z ciebie kibic BLAUGRANY jak z Boruca napastnik, więc po prostu zamknij morde.
0
Alexis geniusz dryblingu... Messi geniusz futbolu ! a tak pozatym ładny mecz
0
Uwielbiam Carlesa ale trzeba bedzie wkrotce mysle powaznie o nowym stoperze, chyba zeby Masche został typowym stoperem. Myśle o Sakho
0
Ładny mecz, podobała mi się gra montoyi
0
Tito musi ograniczyć leki bo mu nie służą
0
Charakterny człowiek, powinien być przykładem dla wielu ludzi.
0
Alexis geniusz dryblingu... Messi geniusz futbolu ! a tak pozatym ładny mecz
0
według mnie powinien grac w podstawie !
0